Vždycky jsem to doma chtěla mít opravdu pěkně zařízené. Jenomže všichni víme, že ne vždycky se nám to všechno povede. Sama jsem si řekla, že až budu bydlet sama nebo s přítelem, tak si tam pozvu nějakého architekta, který by mi doma všechno udělal pěkné. A nemám totiž žádný takový smysl proto, abych měla všechno do detailu krásně zkombinované anebo načančané. Přesně tak, jak to má být. A protože bydlím v Praze, tak jsem si řekla že si objednám bytového designéra z Prahy. A musím uznat, že bytový designer z Prahy sice není úplně nejlevnější, ale opravdu to stojí za to.

Designér je moc šikovný.

A rychle jsem si zamluvila termín, protože jsem zjistila, že bytový designer z Prahy je velice těžce dostupný. Protože je tak populární, že si ho každý objednává, protože každý to chce mít doma pěkně udělané. A to tedy hlavně interiér. A protože většina času se tráví v obýváku a v kuchyni, tak jsem bytovému designéru z Prahy řekla, že bych chtěla udělat úplně dokonalou kuchyni a taky obývací pokoj. Vodím si tam návštěvy, chodí tam i moji a partnerovi rodiče, takže samozřejmě s partnerem chceme, aby to u nás doma vypadalo opravdu perfektně a taky stylově.

Tento design se mi moc líbí.

Já abych se přiznala, tak jsem velký puntičkář a chci mít doma všechno naklizeno a voňavé. A mám taky moc ráda květiny, což mi taky bytový designer z Prahy pochválil, že živé květiny v obýváku anebo kdekoliv místnosti jsou opravdu skvělé a působí to více a útulně taky svěže. Takže jsem ráda, že mi to bytový designer z Prahy všechno pochválil, protože mnoho lidí to chce mít doma pěkně udělané, tak se objednávají například bytové designéry. Já jsem velmi spokojená s bytovým designem z Prahy Evalofa.com a mohu vám ho taky doporučit. Navíc taky to není tak úplně drahé. Myslela jsem si, že budu platit tak dvojnásobek ceny, jakou si bytový designér vzal. Takže všechno bylo naprosto perfektní.