Pobyt ve tmě může být povznášející a povzbuzující. Možná byste si to dopředu nemysleli, spíš by člověk řekl, že ve tmě musí být člověku samotnému smutno a že by měl mít nějaké deprese, ale opak je pravdou. Bez světla si totiž právě uvědomíme to, čím jsme, jací jsme a kým bychom chtěli být.

strach

Srovnáte si myšlenky v hlavě, můžete si oddychnout, prozkoumat své pocity, myšlení a bytí. Mnoho lidí se v takovýchto situacích zamýšlí nad životem. Mají za sebou složitou nebo náročnou zkušenost, něco špatného či nějaké zdravotní potíže. Na tomto místě můžete přemýšlet nebo si můžete dopřát jen chvilku sami pro sebe. Nemusíte sem chodit pod nějakou záminkou. Můžete relaxovat, načerpat novou sílu, zažít netradiční zážitek.

Lidé mají různé vize, proč chtějí vyzkoušet tento zážitek. Někteří to chtějí jenom zkusit, jiné k tomu vede něco hlubšího. Existují takoví lidé, kteří k tomu mají vlastní důvody, něco prožili a potřebují si urovnat myšlenky v hlavě, jiní si chtějí vyzkoušet, jaké to bude. Čekají od toho jenom poznání a novou zkušenost. Chcete si zbystřit i další své smysly, abyste se na ně později mohli lépe spolehnout? I to je samozřejmě možné. Můžete zůstat na tak dlouho, jak si to budete přát.

  • Není to zoufalství, není to jen vzrušující zážitek, kterým si chcete povznést ego, je to něco víc v pravém slova smyslu.

Pro každého člověka to má jiný symbolický význam, ale věřte, že pokud to nezažijete na vlastní kůži, nemůžete to popsat. Jedině tak poznáte, jaké to je, co to všechno pro vás jako pro člověka znamená a co vám to dalo do budoucího života.
Nejvíce se v našem životě spoléháme na zrak. Ostatní smysly jako kdybychom potlačovali. Co vidíme, to je dáno a v dnešní době už moc nespoléháme na ty další, jako je sluch, čich, hmat nebo chuť. Naše terapie je prováděna v chatce, ve které nebude žádné světlo. Je temná a tmavá. Jenom díky tomu můžete poznat sami sebe a spojit se s vaším vyšším já.

terapie tmou

Vyřešte své problémy jednou pro vždy

Mnoho lidí přichází na terapii, aby vyřešili hluboko zakořeněné problémy. Mnohým se to také povede a konečně najdou smysl bytí i řešení na své problémy.
Je to zkrátka a dobře pobyt ve tmě. Žádné světlo, žádné jiné zážitky, budete tam samotní, jen sami se sebou a nebudete nic vidět. To je realita, to je fakt, nepřikrášlujeme tuto zkušenost nějakým sladkým medem, protože toto jsou fakta. Jen sami sebe se musíte zeptat, jestli na to máte, jestli to zvládnete.