Chcete si změřit síly s přáteli?
Potřebujete si pořádně vyčistit hlavu?
Toužíte po akční zábavě, která vás hned neomrzí?
Tak neváhejte a co nejdříve vyrazte do laserové arény, která vám právě takové zážitky může nabídnout!

skupina-mensi(1)

Laserová střílečka lasergame je hra přesně pro vás. Vlastně je to hra úplně pro všechny, kdo mají rádi pohyb, zábavu, adrenalin, zkrátka se nechtějí nudit doma. Na této hře je skvělé to, že si ji můžete vychutnat se svými přáteli nebo s rodinou, zkrátka s lidmi, které máte rádi anebo s těmi, které chcete blíže poznat. A čas strávený s jinými lidmi je vždycky více obohacující než ten, který člověk stráví sám. Navíc se jedná o skvělý způsob teambuildingu, takže pokud chcete na svém pracovišti vytvořit opravdu funkční tým, tak neváhejte a všichni se vyrazte společně pobavit do laserové arény!

Můžete si být jisti tím, že tato hra bude bavit holky i kluky zároveň. Jedná se o naprosto bezpečnou zábavu, u které vám nehrozí žádné zranění. Navíc podpoří vaši fyzickou kondici, protože vás donutí se hýbat.

Vybírat můžete hned z jedenácti herních módů a dvou originálních arén v podobě tajemného bludiště anebo historických aztéckých ruin, ve kterých se rozhodně nudit nebudete.
A ani po hře nemusíte spěchat domů – své zážitky můžete nechat naplno vyznít při dobrém posezení v místním baru.

lasergame_aztec02

A k tomu, abyste se mohli pořádně, a naplno bavit nemusíte udělat nic víc, než si předem rezervovat svůj termín a poté dorazit na místo – buď autem anebo hromadnou dopravou, záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. V každém případě, v areálu laserové arény vždy dobře a pohodlně zaparkujete.

Jistě brzy zjistíte, že se jedná o zábavu, která stojí za to, takže využijete možnost pořídit si členskou kartu, díky které ušetříte. Nebo můžete účast ve hře darovat k narozeninám někomu z vašich blízkých.