„Přátelé. Sešli jsme se u této vzácné příležitosti, abychom si odpověděli na otázku, co bude s vámi dál. Vám paní, i vám pane, bych při této příležitosti rád posloužil, jako váš průvodce“. Dál už neposlouchám, nemůžu. Koukám na toho chlápka v černém, celkem padnoucím obleku, a nějak nechápu, kde jsem se to ocitnul, co se to děje, a proč ten chlap vážným, tlumeným hlasem pronáší takováto slavnostní slova. Po očku hledám skrytou kameru, a když nic nenacházím, začínají mi cukat koutky úst. Ten chlap patři do obřadní síně, nebo je to profesionální řečník na pohřbech! Co dělá tady? V autobazaru!

Nepatří do šrotu

Toto je má osobní zkušenost s jedním autobazarem renomované značky. Byl jsem tam nabídnut starší, ale zachovalé auto. Potřeboval jsem rychlé peníze na nákup jiného vozu, takže jsem očekával nabídku nižší, než kdybych auto prodával jinde. Co vám budu povídat. V autobazaru jsem strávil skoro 4 hodiny. Vůz byl prohlížen, pohřební rétor se snažil dělat dojem, jako že pro nás hledá nejlepší řešení, a nakonec nám přednesl poslední nabídku na výkupní cenu. Byla ve výši asi 20% toho, co jsem očekával a ještě níž od obvyklé ceny, kterou měl ten náš auťák podle tabulek. Už nikdy více!

Pokud se nezabýváte prodejem vozů profesionálně, nechte si poradit. Naše webová adresa je přesně ta adresa, na kterou byste se měli obrátit a kde najdete výkup vozu v Praze https://www.auta-vykup.cz/vykup-aut/. Poradí, bez obřadních řečí, a když se dohodnete, pro auto si přijedou rovnou k vám. Dovezou vám peníze, odvezou si auto a podepsané smlouvy. Na úřadech vše vyřídí, na vás zůstane akorát si co nejrychleji ukončit pojištění.

Na prodej

Tato společnost, která je mimochodem na trhu už přes čtvrtstoletí vykupuje všechny druhy automobilů i dopravních strojů. Bez ohledu na jejich stav! Takže i porouchané, nebo lehce nabourané. Vykupuje i motocykly a veterány. Na uvedených stránkách je formulář, díky němu si můžete zjistit, téměř okamžitě, jejich nabídku. Bude-li vám sympatická, můžete se s nimi dohodnout. Jsou rychlí a féroví.