Stěhujeme se! Slovní spojení, které v nás může vyvolat pocit bezradnosti, pocit sklíčení nebo i jen lehké nervozity. Každý z nás to bereme trochu jinak, nicméně tyto pocity už cítit nemusíte. Vše negativní spojené se stěhováním vypusťte. Pomůžeme Vám! Levné stěhování Ústí nad Labem https://stehovani-mamut.cz/stehovani-usti-nad-labem/ pomůžou vše zařídit. S úsměvem na tváři a opatrností dokáží všechen Váš majetek pečlivě ochránit a zabalit tak, aby se Vašemu majetku absolutně nic nemohlo stát!

krabice- stehovani

Nejkvalitnější balící materiál máme k dispozici a čekají na nás ve skladech. Máme všeho dostatek, takže se nemůže stát, aby nebyl jediný kousíček stěhovaných věcí neochráněný. Stěhujeme jak firmy, tak jednotlivce do nových domovů. Dokážeme Vám demontovat a opět Vám složit velké skříně zpět. Zvládneme veškerou demontáž a následné složení. Záleží jen na Vás, co všechno budete chtít od nás zajistit.

Nejdříve je nutné Vás navštívit, abychom měli přehled o tom, co přesně chcete vystěhovat. Musíme si propočítat použitý materiál a čas, který nám to zabere. Celá prohlídka samozřejmě probíhá ve Vaší přítomnosti a je zcela zdarma. Nemusíte se bát, že Vám budeme účtovat za každou započatou hodinu, jak tomu dělají v jiných firmách. NA nás se můžete spolehnout, že Vás obrat rozhodně nechceme, ale chceme Vám naopak pomoci s veškerou starostí, která by mohla nastat. Dokážeme Vám, že se umíme o vše postarat a Vy nebudete muset zabalit ani jedinou krabici, pokud sami nebudete chtít. Až si vše prohlédneme, sdělíme Vám kalkulaci ceny a až poté se domluvíme na zbytku.

potvrzeni obchodu

Pokud máte zájem pouze o stěhování určitých těžkých břemen, i to pro Vás dokážeme udělat. Jsme tu pro Vás i o svátcích a víkendech, takže se nebojte nás kontaktovat. Veškeré podrobné informace Vám dokážeme sdělit. Je možné si u nás zažádat o nezávaznou poptávku. Dokud si neplácneme, nic neplatíte.

Co pro Vás můžeme udělat?