Propadá vás někdy zoufalství z toho, že si vaše děti i přes plný pokojíček hraček nemají s čím hrát nebo se jednoduše nudí? Může za to i fakt, že většina hraček si je dost podobná a tím pádem nabízí malým dětem stejnou hru, která jich po čase omrzí.

Pokud ale chcete udělat vašemu dítěti radost a zaměstnat ho na delší chvíli, pořiďte mu magnetickou tabuli pro děti, která je svou velikostí ideální na hraní a naučí ho mnoho nového.

tabule na kreslení

Magnetky se dětem odjakživa líbí

Neexistuje snad dítě, které by nebavilo hrát si s magnetkami z dovolené, kterých má každá rodina na lednici snad nespočet. Jestli tuto radost pozorujete i u vašeho raubíře, se svou vlastní tabulí a magnetkami bude nadmíru spokojené. V našem internetovém obchodě nalezete verzi, která má nauční charakter. Jejím úkolem je naučit dítě přemýšlet, logicky spájet jednotlivé dílky k sobě a vytvářet tak obrázky, které k sobě patří.

Tato hra je vhodná už pro nejmenší děti, které si zlepší i jejich manipulační schopnosti a jemnou motoriku rukou.

tabule pro děti

Kreslení s fixou a křídou

Ke svým obrázkům může vaše dítě přidat ještě vlastní obrázky a prvky, které si nakreslí pomocí fixy, která je součástí balení. Pomocí ní tak vytvoří obrázek dle vlastní fantazie a libosti. Druhá strana tyto tabule mu naopak umožní kreslit s křídou a dle vlastní představivosti malovat obrázky nebo se naopak seznámit s učením písmen a čísel.

Tabule s písmeny

Velmi oblíbená verze je i tabule s abecedou, kterou se vaše dítě může naučit ještě předtím, než nastoupí do prvního ročníku. Společně s ním můžete trénovat to, jak se píše jeho nebo vaše jméno a mnoho jiných slov, které mu zlepší i jeho slovní zásobu.

Pokud tedy nevíte, co vašemu dítěti koupit pro zpestření jeho dne, zakupte mu do sbírky dětských hraček, které už vlastní i tabuli, která přinese mnoho her a zábavy dětem různé věkové skupiny.