Jste majitelem či majitelkou firmy? A potřebujete kvalitu navíc za dobrou cenu, kterou jinde jen tak neseženete? Pokud ano tak zavítejte k nám! Jste majitelem či majitelkou firmy a potřebujete kvalitní věci, které budou tak propagovat vaši firmu? A co takové reklamní tužky s potiskem, které nabízíme právě my za tak úžasnou cenu? Ano pokud právě vy se v brzké době chystáte na výstaviště kde budete právě vy předvádět svou firmu, tak samozřejmostí je také na prvním místě rozdávání reklamních dárků právě s vašim logem.

tužka

Každý si snad někdy ve svém životě psal poznámky do papírového bloku a nepostradatelnou součástí je také kvalitní tužka, která se velmi dobře drží v ruce. Moc dobře víme, že v dnešní moderní době má každý už svůj notebook a poznámky si píše právě tam, jenomže co najednou dělat pokud si jej zapomenete doma? Nebo se vám snad vybije? Ano právě sáhnete po tužce a papíru, které vás rozhodně ve štychu nenechají. Nebo máte snad jiné přání? My vám s tím velmi rychle a snadno ještě dnes pomůžeme. Nenabízíme jen tužky, ale také deštníky, trička, mikiny a spoustu dalšího a věřte, že u nás si vybere opravdu každý, a to i ten nejnáročnější zákazník či zákaznice.

tužka

Nebo snad víte o někom kdo by potřeboval právě naši pomoc? Tak ho odkažte k nám, protože my mu určitě pomůžeme. S námi se domluvíte na všem co potřebujete. A kdo měl někdy představu o tom, že pro své zaměstnance pořídí kvalitní trička ve kterých tak budou chodit po celý den, a při návštěvě zákazníka se na něj budou usmívat, protože jim to bude tak skvěle slušet tak ty seženete právě jen u nás. Pakliže máte zákaznice, které si u vás navíc neustále kupují plastové tašky a rádi byste tak ušetřili nějaký ten kousek přírody, tak si nechte u nás vyrobit naše a budete mít také i velmi dobrou propagaci, protože se tyto tašky ženám zajisté zalíbí, a budou je stále nosit s sebou na nákup. Těšíme se na vás a na vaše objednávky.