Pokud si někdo myslel, že mobilní domky mohou sloužit pouze jako přechodné rekreační bydlení, tak asi bude překvapený. V dnešní době jsou totiž takové možnosti, že se člověk nestačí divit. Nic méně jsou ale ideálním řešením do každé situace. Pokud je k dispozici pozemek, kam by se dal domek postavit a připojit na rozvodové sítě, především elektřinu a vodu, tak prakticky nestojí nic v cestě. Mobilní dřevostavba poslouží skvěle nejen k pobytu, ale zároveň i k podnikání.

chatka

Jaké má využití:
– Bydlení určené k rekreačnímu pobytu místo chaty. Díky možnému provedení zateplení, není problém i na zimní dovolené.
Celoroční bydlení, pokud například nevyšel hypotéční úvěr nebo jsme nezískali potřebné finance na rekonstrukci domu atd.
– Jako buňka pro dělníky, studenty nebo skupinku lidí, kteří nějakým způsobem potřebují nouzové přespání atd.
Hlídací centra – existují i menší prostorové metry, tudíž menší provedení domku.
Pracovní prostory – mobilní kanceláře, ateliéry, výrobny, salónky na kosmetiku, masáže atd.
Dílničky se zaměřením na hobby nebo šití.
Různá centra – charitativní, povodňová nebo s jiným účelem provozu.
– Je zde možnost úpravy i na restauraci nebo jiné stravovací zařízení.

kemp

Zkrátka je důležité popřemýšlet, za jakým účelem budeme chtít využívat tyto prostory. Poté není problém se domluvit s prodejci a výrobci těchto mobilních staveb a vytvořit projekt přímo na míru podle potřeby. Poté bude dobré zvolit i možnosti zateplení a dalších úprav pro spokojenost klientů. Každý má totiž jiné požadavky a potřeby. S technickými záležitostmi, celkovým usazením a zprovozněním si pak odborníci hravě poradí.

Podnikáme z pohodlí svého domova

I takto by se to dalo nazvat. Pokud bude objekt schválený po hygienické stránce, tak je to naprosto ideální prostor pro podnikání, který můžeme mít umístěný ihned poblíž svého rodinného domku. Ten nebude zatížený žádnými nadbytečnými věcmi nebo i klienty, kteří by jinak rušili naše soukromí. Naprostá diskrétnost, pohodlí a příjemná atmosféra, to je pak radost podnikat.