Když se dva lidé do sebe zamilují a rozumí si zejména jako přátelé, je to velká výhra. Takové partnerství mnohdy vydrží po celý život. Součástí partnerského vztahu je ale také sex, a bez něho se ztrácí pravý význam lásky mezi mužem a ženou, co je vám platné, jestliže máte doma překrásnou a milou dívku, když se na ni můžete jen dívat, anebo ji uspokojíte pouze orálně. Jestliže jeden z partnerů v sexu strádá, nejde již o partnerství, ale spíše manželský kompromis, a kdo do něho sklouzne, zpravidla v takovém vztahu dlouho nesetrvá.

tablety Viagry

Ztráta erekce má dalekosáhlé důsledky nejen v partnerském vztahu, ale i tam, kde muži žijí v „single“, a kde pravidelně masturbují. Masturbace je totiž velmi očistná záležitost a kdo se v této problematice trochu vyzná, potvrdí vám, že podporuje i imunitní a lymfatický systém, zlepšuje trávení, spánek a samozřejmě náladu. Mužské tělo bylo zkrátka stvořeno nejen pro fyzickou či duševní práci, ale i pro zábavu, a její součástí je i časté stříkání semene.

banán jako mužský penis

Bohužel se mnoho mužů obrací při ztrátě erekce k Viagře. Považují ji za spásu, přitom jde pouze o výrobek z laboratoře, a v současné době je již prokázáno, že přírodní léky a přípravky mívají nejen spolehlivý účinek, ale nezanechávají prakticky téměř žádné vedlejší účinky. Viagru bez předpisu sice koupíte na Internetu, ale tím se nevyřeší váš problém komplexně, v první řadě je třeba pochopit, co děláte špatně, a změnit váš životní styl. Tam je většinou onen „zakopaný pes“.

Nestresujte se – moc dobře víme, že zcela se vyhnout stresu v současné společnosti není možné, ale měli byste se alespoň snažit co nejvíce stresujících vlivů eliminovat nebo případně snížit. Stres bývá bohužel zásadní příčinou většiny zdravotních potíží včetně ztráty erekce a převaha stresových hormonů zastaví nebo přibrzdí tvorbu testosteronu, a bez něj to nepovede k úspěchu. K potlačení vlivu stresu také napomáhají rostliny, jako je například Kotvičník zemní, Ženšen, Ashwagandha nebo Maca perunáská, známé jako adaptogeny.