Pokud je i vaším cílem zhubnout a získat krásnou postavu? Chcete se zbavit bříška a širších stehen? Jako první je potřeba si uvědomit, že hubnutí je dlouhodobý proces. Když se budete snažit shodit kila příliš rychle, nejspíš dosáhnete jen toho, že je za pár týdnů budete mít zase zpátky.

hubnutí

Než začnete, měli byste si říct, proč vlastně chcete zhubnout a jaká je vaše výchozí pozice. Jinak bude postupovat člověk s velkou nadváhou a jinak žena, která má jen o trošku větší bříško, než by si přála. K hubnutí je potřeba přistupovat opatrně. Ke svému tělu se musíte chovat s respektem a mít ho rádi. Když si budete každý den opakovat, že jste tlustí, oškliví a své tělo nemáte rádi, ničeho dobrého tím nedosáhnete. Proto začněte tím, že si uvědomíte, že vaše tělo je úžasné, a že ho máte rádi. Když začnete mít své tělo rádi, hubnutí pro vás najednou nebude takový problém. Když to budete dělat pro sebe a bude si to užívat, vlastně vás to bude i bavit. Hubnout kvůli někomu jinému nedává moc smysl, vykašlete se na názor společnosti a myslete na sebe. Je to přece vaše tělo!

plavání

Když jste připraveni mentálně, je čas změnit váš jídelníček a zařadit více pohybu. U změny jídelníčku postupujte opatrně, pokud chcete zhubnout rychle a držet dietu, zvolte Dukanovu dietu Bmikalkulacka. Tato dieta je velmi přísná na začátku, ale pak následuje udržovací fáze, která je mnohem důležitější. Zaměřte se na celkový životní styl, nejen na jídlo. Určitě byste měli zařadit dostatek pohybu. Je dobré jednotlivé druhy sportu kombinovat, aby vás to nepřestalo bavit. Můžete chodit na procházky, vyzkoušet jógu, box nebo plavání. Nebo všechno dohromady. Záleží hlavně na tom, abyste se hýbali pravidelně a bavilo vás to. Nečekejte výsledky hned, buďte trpělivý a vnímejte celý proces, nesoustřeďte se jen na výsledek. Zdraví životní styl a cvičení má mnohem více benefitů než jen úbytek hmotnosti.