Pokud vlastníte své vlastní fitness centrum nebo nějaké sportoviště, možná jste už někdy přemýšleli o tom, že si necháte zřídit online rezervační systém. Takový moderní rezervační systém je určitě skvělá věc, jelikož přináší vašemu centru spoustu výhod.

Nejenom, že vám pomůže k lepšímu vedení statistik a lepšímu přehledu o vašem fitness centru, ale také usnadní spoustu věcí vašim klientům. Což je určitě také důležité, jelikož budete mít výhodu oproti ostatním konkurenčním centrům. Z dlouhodobého hlediska vám také takový rezervační systém pomáhá šetřit peníze.

fitness centrum

Jaké funkce má takový správný rezervační systém?

Jednou z nejhlavnějších funkcí, kterou ocenili hlavně vaši klienti je, je to, že si mohou přes tento systém dopředu rezervovat cvičení. Ať už se jedná o skupinové lekce, nebo když si chtějí třeba zamluvit tenisový kurt nebo jiné specifické cvičiště, mohou to udělat z pohodlí domova přes rezervační systém.

Správný rezervační systém také umí přijímat platby, pokud si chtějí skrze něj klienti koupí třeba permanentky nebo vouchery. Měli by také brát všechny benefitní karty, které přijímáte i vy osobně. Nejčastěji to bývají třeba karty Multisport.

cvičení

budete mít také přehled o tom, kolik lidí se třeba dostaví na jednotlivá skupinová cvičení. Můžete si také nastavit, kolik lidí musí být přihlášených na jednotlivou lekci, aby se mohla lekce konat. A pokud by se vám třeba na lekci přihlásit se lze jen jediný člověk, určitě by se vám to nevyplatilo vzhledem k tomu, že musíte zaplatit instruktora. U jednotlivých lekcí jde nastavit i automatické zrušení, pokud třeba den před konanou lekcí nebude dostatečný počet přihlášených.

Samozřejmostí by mělo být také propojení s EET pro usnadnění přehledů o platbách a také možnost účtenek a zasílání účtenek na emaily klientů, pokud o to budou mít zájem.